Lubisz wygodną bieliznę nocną? Jeśli szukasz czegoś nowego, sprawdź najmodniejsze piżamy online, które możesz już teraz zamówić w sklepach internetowych!

Piżamy w kwiatowe nadruki


Kwiaty zawładnęły modą! Teraz można zobaczyć je także na bieliźnie nocnej. Kwiatowe piżamy online to wiele kuszących modeli dla niej. Duże malowane kwiaty, egzotyczna roślinność, delikatna łączka – największy wybór dotyczy modeli dwuczęściowych składających się z koszulki i spodenek.

Piżamy w marynarskie paski


To ponadczasowy hit – tego typu piżamę online znajdziesz w wielu wariantach, ale obecnie najbardziej popularne to te składające się z lekkiej i cienkiej, rozpinanej koszulki bawełnianej oraz z krótkich spodenek. Delikatny wzór błękitnych pasków na białym tle to najmodniejsza opcja na ten sezon!

Piżamy dla mamy i córki


To jeden z ostatnich hitów! Podwójny zestaw przeznaczony dla mamy i dla córki to najczęściej dwuczęściowe piżamki. Dzięki temu, że piżamka dla córki oraz piżama dla mamy wykonane są z takich samych materiałów, tworzą stylowy komplet.

Piżamy w groszki


Groszki to jeden z najmodniejszych motywów – można zobaczyć go na wybiegach światowej sławy projektantów. Zagościł także na piżamach! Małe i duże groszki widnieją na dwuczęściowych piżamach damskich z szortami i spodniami z długimi nogawkami, a także na koszulkach nocnych.

Zamów piżamę online i ciesz się stylowym komfortem każdego dnia. Na jaki wzór się zdecydujesz?

Zobacz sklep z bielizną Xoxoxo.