żakiet damski_wynik

Żakiety damskie w połączeniu ze sportowym stylem

Przyjęło się, że żakiety damskie i marynarki damskie Dstreet.pl łączy się raczej z eleganckim stylem, np. na wieczorowe wyjścia. Część osób zakłada je, jednak do zdecydowanie luźniejszych stylizacji na co dzień, a nawet na specjalne okazje. Dotyczy to stylu sportowego.

Żakiety damskie w wersji sportowej…

Damska marynarka i żakiet dobrze komponuje się ze stylem sportowym. Choć wydaje się to dziwne, jednak można łączyć jej elegancję, jaką posiada z natury z lekkością sportowego wizerunku. Ważne by wybrać właściwy fason, nie zbyt poważny i nie zbyt mocno aspirujący do stylu biznesowego – w takiej sytuacji można uznać całość za zdecydowanie nietrafioną a nawet groteskową. Do stroju można dołączyć np. torbę szoperkę lub czarne okulary przeciwsłoneczne.

W połączeniu z jeansami

To kolejny sposób na lekki, sportowy styl, łączący się z wygodą na co dzień. Marynarka i postrzępione jeansy z dziurami? Tak. To propozycja na codzienne wyjście na miasto, która sprawi, że zdecydowanie wyróżnimy się z tłumu. Do zestawu warto dołączyć wygodne, sportowe obuwie, bo takie idealnie nadaje się na miejskie wojaże. Na górę warto zaś ubrać lekka koszulkę lub sweter, jeśli jest to chłodniejszy dzień.

Tego typu stylizacje dobrze uzupełniają nieprzesadzone, efektywne dodatki np. biżuteria i wygodna, duża torba an akcesoria. Styliści wskazują, że dobrym wyborem będzie też upięcie włosów w klasyczny koński ogon lub luźna fryzura w postaci opadających na ramiona włosów, co nada całości jeszcze większej swobody i lekkości.

Szukając modnych marynarek i żakietów warto zajrzeć do sieci. Żakiety damskie w sklepie internetowym są dostępne w szerokiej gamie wzorów i rozmiarów.

Comments are closed.