Młodzieżowe koszulki idealnie dopasowane do sylwetki i umiejętnie dobrane do pozostałej stylizacji, mogą okazać się nieodłącznym elementem garderoby. Aby w koszulce Prosto prezentować się stylowo pamiętać należy jednak o kilku kluczowych zasadach.

Ponadczasowe koszulki

W każdej szafie powinny znajdować się klasyczne, białe koszulki Prosto. Te ponadczasowe koszulki pasować będą praktycznie do każdego stroju. Można je założyć nie tylko do codziennych i casualowych stylizacji, ale również do bardziej formalnych kreacji. Białe koszulki Prosto można nosić z modnymi jeansami i szortami. W ostatnim czasie bardzo modne są także spodnie chino, które coraz częściej można spotkać na półkach sklepowych. Modna koszulka młodzieżowa pasować będzie do bluzy albo skórzanej kurtki. Nie można zapominać także o rozpinanych swetrach albo sportowych marynarkach.

Uniwersalny kolor dla każdego

Białe koszulki Prosto są doskonałą bazą do tworzenia wielu ciekawych i pomysłowych stylizacji. Białe koszulki można śmiało łączyć z dowolnymi kolorami i wzorami, dzięki czemu jest naprawdę bardzo szerokie pole do popisu. Można postawić na stonowany outfit, jaki i również na bardzo odważną stylizację w rockowym charakterze. Od kliku sezonów bardzo modne są także białe koszulki z nadrukiem, które pasują także do starszej młodzieży. Kluczem do sukcesu jest to, aby postawić nie tylko na odpowiedni kolor koszulki, ale również na rozmiar i jakość materiału. Godne polecenia są koszulki wykonane z naturalnych materiałów, które nie spiorą się szybko w pralce.