Wybranie ponadczasowej, a jednocześnie uniwersalnej kurtki jesiennej nie jest łatwe. Należy przede wszystkim zdać sobie sprawę ze swoich potrzeb oraz tego, jaka kurtka pasuje do czego. Dopiero później można podjąć decyzję.

Kurtka przeciwdeszczowa

Bez wątpienia ten rodzaj wpisują się tego typu kurtki męskie jesienne. Modele kurtek na jesień z Dstreet sprawdzą się zarówno do dresów, jak i dżinsów, przy czym obu stylizacjom nada sportowy charakter. Nie będzie jednak pasować do eleganckich spodni lub butów. Niemal to samo dotyczy kurtek typowo sportowych, które z czymś bardziej eleganckim niż dżinsy będą wyglądać po prostu niedobrze.

Kurtki skórzane

Kurtki męskie jesienne skórzane to coś, co nie wychodzi z mody. Dotyczy to zarówno ramonesek, jak i pilotek. Niektóre z nich są ocieplane od środka, dzięki czemu sprawdzą się nawet na te chłodniejsze jesienne dni. Mimo że są modne od wieków, są one naprawdę różnorodne – od modeli klasycznych do bardziej wymyślnych z różnymi ozdobami. Obecnie można znaleźć również modele z kapturem.

Kurtki pikowane

Te kurtki jesienne męskie są prawdopodobnie najbardziej uniwersalne, jednak to też zależy od danego modelu. Te z kapturami bardziej wpasują się w styl sportowy, podczas gdy te bez mogą nawet wyglądać elegancko. Będą pasować niemal do wszystkiego.

Parki męskie

Te kurtki sprawdzą się na późną lub zimną jesień. Wyglądają stylowo i są ciepłe. Kaptury z futrem często nadają im jednak bardziej zimowy wygląd.