Wraz z przyjściem wiosny, zawsze warto dokonać przeglądu szafy, który pozwoli ocenić, czego jeszcze w niej brakuje. Zanim jeszcze przyjdzie upragniona zmiana sezonu, warto przejrzeć najmodniejsze kurtki damskie wiosenne i wybrać swojego faworyta na wiosnę.

Jakie kurtki będą modne w tym sezonie?

Moda lubi powracać, a więc i w tym sezonie na szczycie modnych okryć wierzchnich, z całą pewnością muszą znaleźć się ramoneski.

Do tej pory ramoneski były zazwyczaj czarne i skórzane. Na wiosnę przejdą jednak pewną rewolucję i na ulicach pojawią się zamszowe ramoneski w różnych, ciekawych kolorach. Na ten sezon warto wybrać ramoneskę w kolorze brudnego różu albo beżu.

Poza ramoneskami warto zwrócić szczególną uwagę na osławione bomberki. Także na wiosnę powrócą one ze zdwojoną siłą i dostępne będą w wielu, wiosennych kolorach. Bomberka będzie idealnym wyborem dla wszystkich kobiet, które cenią sobie sportowy szyk oraz wygodę. Bomberka ochroni, zarówno przed deszczem, jak i przed wiosennym wiatrem. Będzie doskonałym wyborem dla aktywnych osób. Warto wybrać taką w kolorze granatowym albo bordowym, który przy okazji pasować będzie do wszystkich stylizacji.

Poza ramoneskami oraz bomberkami prawdziwym hitem mody są luźne kurtki wiosenne w odblaskowych kolorach. Złoto oraz srebro będą prawdziwym hitem pierwszych miesięcy nowego roku. Z całą pewnością będą one doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji i sprawdzą się przede wszystkim u pewnych siebie dziewczyn, które nie mają obaw przed zwracaniem na siebie uwagi.